close
تبلیغات در اینترنت
برترین بازی های آیفون

دیجی هات،برترین مطالب از سراسر وب

جدید ترین مطالب
بخش بایگانی
بازی ایرانی Shadow Racer از سوی استودیوی نوآگیمز راهی اپ استور شده است، در این بازی می‌توانید همراه با 20 اتومبیل به رقابت مشغول شده و در نهایت بهترین باشید.
حالت کلاسیک، دزد و پلیس و چند نفره آنلاین در دسترس علاقه مندان و دوستداران سرعت قرار گرفته است. با دوستان و سایر بازیکنان از سراسر جهان به مسابقات نفسگیر رفته و به یاریِ چت خود را سرگرم سازید. حالت بدون پایان و همچنین تعقیب و گریز نیز در Shadow Racer به تجربه خواهد رسید.
ادامه مطلب
معرفی بازی Blue Angels : 

اگر عاشق پرواز و خلبان شدن هستید حتما به شما توصیه میکنم این بازی جذاب را از دست ندهید . Blue Angels در واقع یک شبیه ساز پرواز میباشد . این بازی محصولی از RORTOS میباشد که لایسنس ارتش آمریکا را برای حرکات آکرباتیک در اختیار گرفته است . 

اوج هیجان را زمانی حس خواهید کرد که با سرعت 500 مایل یک یک جت دیگر هم در نزدیکترین فاصله نسبت به شما قرار داشته باشد و همزمان در حال انجام مانوری رسمی هستید . تمامی ژانرها را تجربه خواهید کرد . از جنگنده F18 تا هواپیمای ترابری C-130 را باید هدایت کنید و بهترین امتیاز را دریافت کنید . در ارتفاعی استاندارد پرواز کنید یا بالاتر به نزدیکی های دیوانگی سری بزنید. مانورهای تک نفره انجام دهید یا در تیمی از هواپیماها بهترین باشید . 
ادامه مطلب